25 rokov na slovenskom trhu

Vodič VZV na jednozmennú prevádzku v Bratislave

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
800 - 1100€ btto/mes.
Základná mzda (v EUR brutto):
800,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Vodič VZV pre slovenskú spoločnosť.

- práca s vysokozdvižným vozíkom
- práca v sklade, manipulácia s tovarom (nakládky, vykládky a prekládky tovaru) ručne alebo za pomoci techniky
- vedenie skladového hospodárstva
- práca s PC spojená s prevádzkou skladu
- prijímanie, písanie a potvrdzovanie objednávok
- riešenie reklamácií
- starostlivosť o sklad a areál (kosenie trávy, odhŕňanie snehu, čistenie skladu a areálu a pod.)
- občasná pomoc vodičom pri údržbe automobilov (umývanie, prezúvanie)
- občasný rozvoz vozidlom do 3,5t na krátke vzdialenosti
- spolupráca s dispečermi vnútroštátnej prepravy
- ďalšie úkony súvisiace s vyššie uvedenými činnosťami
- stabilná práca v slovenskej spoločnosti
- dlhodobá pracovná perspektíva
- príspevok na stravovanie
- firemné akcie
- káva, čaj, minerálka na pracovisku zdarma
- kultúrne, moderné pracovné prostredie
- stabilná pracovná doba PO-PIA 8:00 - 16:30
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax na VZV min. 1 rok
- platný preukaz VZV
- vodičský preukaz B
- prax pri nakladaní/vykladaní kamiónov
Mám záujem o Vodič VZV na jednozmennú prevádzku v Bratislave

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Michaela
Telefon:
0914 330 517