25 rokov na slovenskom trhu

Hlavný účtovník

Okres Kežmarok, Okres Poprad, Okres Spišská Nová Ves, Okres Stará Ľubovňa
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
1230€ brutto/mesiac, po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy
Základná mzda (v EUR brutto):
1 230,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadáme skúseného účtovníka.

Úspešný kandidát by mal mať minimálne 5 ročné skúsenosti so samostatným a komplexným vedením podvojného účtovníctva v medzinárodnej výrobnej spoločnosti. Nevyhnutnou požiadavkou je skúsenosť s prácou v programe SAP.

Náplň práce:
-komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných účtovných a daňových zákonov,
-vypracovávanie mesačných a ročných výkazov,
-príprava, kontrola a podávanie DPH, kontrolného a súhrnného výkazu, dane z motorových vozidiel, dane z
príjmov PO,
-vypracovávanie štatistík,
-kontrola platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad,
-kontrola a spracovanie dodávateľských faktúr, dobropisov, odberateľských faktúr
-práca s bankovými výpismi, párovanie platieb,
-účtovanie interných dokladov,
-vykonávanie spätnej kontroly zaúčtovaných dokladov,
-komunikovanie s odberateľmi, dodávateľmi, inými inštitúciami a finančnou správou v prípade vzniku
nezrovnalostí v účtovnej databáze,
-evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi,
-pravidelný reporting ekonomických výkazov bankám,
-zabezpečenie ročnej účtovnej závierky a spoluúčasť na audite spoločnosti,
-sledovanie aktuálnych legislatívnych zmien
-zabezpečovanie a vykonávanie ďalších súvisiacich prác podľa pokynov nadriadeného.
-koncoročné odmeny
-práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
-flexibilný pracovný čas
-osobnostný a kariérny rast
-príspevok do DDS
-jazykové kurzy a iné odborné školenia
-benefity a iné zamestnanecké výhody
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- minimálne 5 rokov skúseností v oblasti účtovníctva
- prax s programom SAP - podmienkou
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- presnosť, zodpovednosť, samostatnosť
Kontaktný formulár
Mám záujem o Hlavný účtovník

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051