25 rokov na slovenskom trhu

Vedúci výroby

Okres Kežmarok, Okres Poprad, Okres Spišská Nová Ves, Okres Stará Ľubovňa
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
2000€ brutto/mesiac (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta) + iné benefity
Základná mzda (v EUR brutto):
2 000,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadáme skúseného Vedúceho výroby.

Hľadáme skúseného manažéra, ktorý má skúsenosti s plánovaním, koordinovaním a nastavovaním výrobných procesov. Úspešný kandidát by mal byť sebaistý líder s technickým myslením a výbornými organizačnými schopnosťami.

Náplň práce:
-komplexné zabezpečenie riadenia oddelenia výroby,
-odborné a organizačné vedenie podriadených výrobných pracovníkov,
-plánovanie, koordinovanie a nastavovanie výrobných procesov a kapacít,
-zostavenie plánovania výroby, sledovanie plánovaného vývoja výroby, výroba produktov v požadovaných termínoch, návrh a realizácia nápravných opatrení pri odchýlkach,
-neustále zlepšovanie procesov vo výrobe a výrobnej dokumentácií,
-riadenie a spolupráca pri odstraňovaní nedostatkov na oddelení výroby,
-úzka a tímová spolupráca s oddeleniami kvality, údržby, logistiky a s personálnym oddelením,
-zodpovednosť za plnenie dennej produkcie,
-motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov,
-zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestnancov,
-zodpovednosť za dodržiavanie PO a BOZP na svojom pracovisku, kontrola používania ochranných osobných
pomôcok,
-zodpovednosť za dobrú atmosféru na pracovisku a podpora práce na vysoko kvalitatívnej úrovni,
-práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
-flexibilný pracovný čas
-osobnostný a kariérny rast
-príspevok do DDS
-jazykové kurzy a iné odborné školenia
-benefity a iné zamestnanecké výhody
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru
-skúsenosti s riadením výroby v automobilovom alebo strojárskom priemysle
-aktívna znalosť anglického jazyka - podmienkou
-samostatnosť, zodpovednosť, odbornosť
Kontaktný formulár
Mám záujem o Vedúci výroby

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051