25 rokov na slovenskom trhu

Operátor/ka výrobných zariadení - Nitra - Váš zárobok 1000€ - 1100€/mesiac

Miesto práce:
Novozámocká ulica
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
3,99 + príplatok za sťažené prostredie 0,67€/hod. + nočný príplatok 1,67€/hod. + motivačná odmena 135€/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
3,99 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáme operátorov/operátorky výrobných zariadení vo výrobnej spoločnosti v Dolných Krškanoch pri Nitre. Pracuje sa na 3 - 4 zmeny.

- obsluhovať lisy, zváracie a bodovacie zariadenia podľa inštrukcií
- zabezpečovať plynulý chod výrobného procesu
- dodržiavať požiadavky kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia
- dbať o čistotu na pracovisku, strojov aj zariadení
- mzda na čas
- dobrá dostupnosť MHD - zástavka sa nachádza v tesnej blízkosti firmy
- príplatok za sťažené prostredie 0,67€/hod.
- nočný príplatok v sťaženom prostredí 1,67€/hod
- príplatok za sobotu 1,67€/hod
- príplatok za nedeľu 3,34€/hod
- príplatok za nepretržitú prevádzku (4 zmenka - 33,19€/mesiac)
- príplatok za sviatok 130%
- motivačná odmena 135€/mesiac
- závodné stravovanie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Ochota pracovať v 3 alebo 4 zmennej prevádzke,
Pravidelná dochádzka,
Dodržiavanie BOZP a používanie odovzdaných ochranných pomôcok,
Zúčastňovať sa porád a školení.
Mám záujem o Operátor/ka výrobných zariadení - Nitra - Váš zárobok 1000€ - 1100€/mesiac

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Bédiová Kristína
Telefon:
0915 715 121