25 rokov na slovenskom trhu

Manipulačný pracovník v sklade (zabezpečujeme ubytovanie)

Miesto práce:
Priemyslený park Drážovce, Dolné hony 27, 949 01 Nitra
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
700€/mesiac (brutto) +70€ výkonnostný bonus + príplatky za nočné zmeny + nadčasové bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
700,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Manipulačné práce v sklade v logistickej firme v priemyselnom parku v Nitre.

- manipulačné práce v sklade (štítkovanie, balenie, nákladky, výkladky a balenie paliet)
- zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru,
- práca s ručným scannerom,
- 3 zmenná prevádzka (ranná, poobedná, nočná),

Mzdové podmienky:
základná mzda: 700€ mes./brutto
stravný lístok 3,83€ (plne hradené zamestnávateľom)
príplatky (uvádzané brutto):
- 1,33 € /hod. nočný príplatok
- 1,66 € /hod. za prácu v sobotu
- 3,33 € /hod. za prácu v nedeľu
- mesačný výkonnostný bonus 10% vo výške základnej mzdy
- stravné lístky bez zrážky v hodnote 3,83 €
- príplatky nad rámec zákonníka práce za nočné smeny, sviatky, víkendy, ....
- možnosť pracovať nadčasy,
- zaškolenie na manipulačnú techniku ZDARMA!
- zaučenie na pracovnú pozíciu,
- možnosť kariérneho rastu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- samostatnosť,
- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- zmysel pre tímovú prácu
- práca vhodná pre mužov
- schopnosť rýchlo sa učiť
Mám záujem o Manipulačný pracovník v sklade (zabezpečujeme ubytovanie)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Vörösová Daniela
Telefon:
0902 934 041