25 rokov na slovenskom trhu

Operátor/ka výroby v Malackách, práca so sústruhom, víkendy voľné!

Miesto práce:
Okres Malacky
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
pri nástupe 882,00€ + dochádzkový bonus vo výške 20,00€, po skúšobnej dobe 75,00€
Základná mzda (v EUR brutto):
882,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Pracovník so sústruhom v Malackách

- Výroba komponentov podľa technickej dokumentácie.
- Zodpovednosť za dodržanie technických parametrov a požadovanej kvality výroby. Každú
odchýlku kvality od požadovaných parametrov hlási nadriadenému.
- Podiel na optimalizácii využiteľnosti materiálu.
- Spúšťa, kontroluje chod a odstavuje z prevádzky strojné zariadenie.
- Nastavuje a vykonáva zmenu požadovaných parametrov.
- Zodpovedá za vykonávanie preventívnej údržby zariadenia podľa plánu.
- Ďalší rozvoj technických možností v zmysle plynulého zlepšenia.
- Zodpovedný za tok materiálu – Príjem/Výdaj.
- Zaškolenie nových spolupracovníkov v konfekcii na svojom pracovisku.
- Ďalší rozvoj Kaizen – myslenia v konfekcii.
- Šetrne používa meradlá podľa platných interných smerníc a nariadení.
- Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (zásady 5S).
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a protipožiarnej ochrany.
- Vykonáva pridelené pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného.
- fyzicky menej náročná práca vhodná pre manuálne zručných ľudí
- práca aj pre ľudí s čiastočným zdravotným postihnutím
- práca vhodná aj pre starších ľudí
- zabezpečené stravovanie v jedálni bez doplatku
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 754€ + 64€ prémie
- zvýšenie mzdy po 1.roku na 775€ + 108€ prémie
- bonus za dochádzku mesačne do výšky 20€
- príspevok na čistenie pracovných odevov vo výške 16,60€ netto
- príspevok na dopravu
- príplatky za nadčas, víkend a sviatky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- technické myslenie
- práca na sústruhu výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť a precíznosť
- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať v stoji
- dobrá fyzická kondícia
- záujem o dlhodobú prácu
Mám záujem o Operátor/ka výroby v Malackách, práca so sústruhom, víkendy voľné!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Michaela Jánošová
Telefon:
0915 969 872