25 rokov na slovenskom trhu

OP vykládky balíkov Senec - ranná/poobedná - dlhodobá brigáda

Miesto práce:
Senec, logistický park
Dátum nástupu:
ihneď / dohodou
Platové ohodnotenie:
4,50
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
OP vykládky balíkov Senec - ranná/poobedná

- vykladanie balíkov z kontajnera / kamiona
- kontrola štítkov z balíkov (presúvanie, triedenie)
- práca s paletovým vozíkom
- pomocné práce v sklade
- pomoc so skladovými procesmi
- zabezpečenie balenia, prebaľovania tovaru a pod.
- nenáročná práca so spracovaním objednávok
- možnosť zálohy po odpracovaných dňoch
- vhodné aj pre študentov, nenáročná práca

Zmennosť - možnosť výberu zmien
- ranná 5:00 - 8:00 (aj dlhšie v závislosti od objednávok cca do 10:00)
- poobedná 14:00 - 21:00 (aj dlhšie v závislosti od objednávok cca do 22:00)

Aktuálne voľné od 19.10.2020 len poobedné zmeny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- možnosť dlhodobej brigády
- nutnosť vlastnej dopravy
Mám záujem o OP vykládky balíkov Senec - ranná/poobedná - dlhodobá brigáda

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783