25 rokov na slovenskom trhu

Práca logistu na 1 zmenu s Nemeckým alebo Anglickým jazykom (priamo do kmeňu spoločnosti)

Miesto práce:
Okres Malacky
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1100€ brutto/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
1 100,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
logista

- zabezpečenie skladového hospodárstva spoločnosti
- Príjem materiálu do skladu
- Zúčtovanie, odúčtovanie materiálu zo skladového systému
- Zodpovednosť za výdaj materiálu
- zabezpečenie expedície produktov podla požiadaviek zákazníka
- koordinácia dopravy a expedície produktov
- Vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, spolupráca pri inventarizácii
- Vedenie príslušnej logistickej dokumentácie a evidencie
-stravovanie plne hradené zamestnávateľom
-výkonnostné prémie
- práca na 1 zmenu
-13. plat
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosť so skladovým hospodárstvom ,koordinovaním dopravy a expedície
- vodič VZV s platným preukazom
znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Mám záujem o Práca logistu na 1 zmenu s Nemeckým alebo Anglickým jazykom (priamo do kmeňu spoločnosti)

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Stanislava
Telefon:
0902 934 050