25 rokov na slovenskom trhu

Logistický team leader

Miesto práce:
Okres Nitra
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
Od 1 000 EUR/mesiac + fixný príplatok za vedenie tímu vo výške 35% + mesačný variabilný bonus až do výšky 13% + 13.plat + príspevok na dopravu 0,06 Eur/km (preplácanie cca 60% nákladov)
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
team leader

Pre nášho klienta priamo do kmeňového stavu obsadzujeme pozíciu logistický team líder

Náplň práce:
organizácia a vedenie tímu pracovníkov
zodpovednosť za expedíciu, príjem materiálu a iné logistické aktivity
kontrola denných objednávok a počtu kamiónov
príprava sprievodných dokumentov
riadenie a organizovanie tímu skladových operátorov na zmene
obsluha VZV do 5 ton, nad 5 ton, práca s bočne vedeným vozíkom, PC, tabletom
práca leadra, ale aj práca skladníka
riadenie 4-6 ľudí na zmene - logistických operátorov
organizácia inventúr
požadujeme kandidáta, ktorý je aktívny vodič na VZV
táto pozícia nie je len riadiaca, ale aj výkonná
práca na 3 zmeny
• Mesačný výkonnostný bonus vo výške 13% zo základnej mzdy
• Príspevok na dopravu (závisí od vzdialenosti)
• Stravovacie poukážky
• Príspevok do DDS (3. pilier)
• Širokú škálu sociálnych a individuálnych benefitov
• 13 plat
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Skúsenosť v odbore, prax minimálne 2 roky na pozícii skladníka, 1 rok na pozícii leader
- SAP práca so softwarom na pokročilej úrovni
- VZV oprávnenie – W1, W2, bočne vedený vozík + manipulácia

Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť riešiť problémy, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť
Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
Kontaktný formulár
Mám záujem o Logistický team leader

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Michaela
Telefon:
0914 330 517