25 rokov na slovenskom trhu

Technik nastavovania lisov

Miesto práce:
Ul. Ľ. Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
Ihneď
Platové ohodnotenie:
Platovo od 1050 € + 65€ variabilná zložka + 13. a 14. plat + všetky príplatky podľa ZP
Základná mzda (v EUR brutto):
1 050,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Nastavenie lisovacích strojov a údržba

Výroba plastových výliskov v 4-zmennej prevádzke:

- nastavenie parametrov lisovania
- zmena výroby / foriem na vstrekolisoch
- údržba pracovných nástrojov, čistenie foriem
- kontrola parametrov lisovania
- kontrola zariadení a výrobkov v procese výroby
- odmena vo výške až 200€ za doporučenie nového zamestnanca
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
- variabilná zložka mzdy 65€
- 13. a 14. plat
- zabezpečené stravovanie v hodnote 0,50€

Doprava:
- zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosť na pozícií nastavovač vstrekolisov
Kontaktný formulár
Mám záujem o Technik nastavovania lisov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Vicianová Andrea
Telefon:
0918 790 716