25 rokov na slovenskom trhu

Skladový manipulant (senior)

Miesto práce:
Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
843 € + 5% bonus, absenčný bonus 75 € + príspevok na dopravu + 13. a 14. plat
Základná mzda (v EUR brutto):
843,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Ponuka práce na VZV v Novom Meste nad Váhom.

- zabezpečenie vykládky kamiónov
- uskladnenie materiálu, riadenie a organizácia materiálu podľa FIFO
- riadenie a kontrola skladovej evidencie
- výdaj materiálu na dostatočné zabezpečenie výrobných liniek v prípade nariadenia priameho nadriadeného
- preberanie, balenie a skladovanie hotovej výroby podľa FIFO
- expedovanie a nakládka kamiónov
- spracovanie príjmu, uskladnenie, výdaj a expedícia materiálov v PC
- riadenie a organizácia práce s odpadmi
- navrhuje riešenia vedúce k celkovému zlepšeniu kvality dodávok a skladového hospodárstva
- vykonáva ostatné práce v sklade podľa potreby a pokynov ved. skladu
- dodržiava požiadavky BOZP / ŽP a noriem IATF 16 949, ISO 9001 a ISO 14 001
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- bonusy do výšky až 150 €
- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- zabezpečené stravovanie na každej zmene
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- nutný preukaz vodiča VZV (skúsenosť min. 1 rok)
- znalosť evidencie skladu
- základné zručnosti PC - MS Excel, MS Word
- dobrý zdravotný stav, vytrvalosť, flexibilita, práca nad čas
Kontaktný formulár
Mám záujem o Skladový manipulant (senior)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Hanková Iveta
Telefon:
0907 901 714