25 rokov na slovenskom trhu

Lakovník/Lakovač - výrobná spoločnosť

Miesto práce:
Okres Krupina
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
Od 812 EUR brutto/mesiac - Základná mzda + rizikový príplatok za sťažený výkon + 90 €/brutto mesačné prémie (závislé od dosiahnutia cieľov a od dochádzky zamestnanca) + vernostný príplatok + mimoriadne prémie. Konečná výška mzdy sa môže navýšiť v závislos
Základná mzda (v EUR brutto):
812,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Lakovník/Lakovač

Pre nášho významného klienta, výrobnú spoločnosť, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Lakovníka/Lakovača.

Náplň práce:
- predpríprava a predoplach kovového materiálu na lakovanie
- fosfatovanie
- nastavovanie a obsluha práškovej lakovacej linky
- kontrola hotových produktov linky po povrchovej úprave
• príplatky za sťažený výkon v zmysle ZP
• 90 €/brutto mesačné prémie (závislé od dosiahnutia cieľov a od dochádzky zamestnanca)
• Vernostný príplatok 50 €/brutto po odpracovaní 1 roku, 65 €/brutto po odpracovaní 3 rokov a 80 €/brutto po odpracovaní 6 rokov
• Základná mzda + 90 €/brutto mesačné prémie (závislé od dosiahnutia cieľov a od dochádzky zamestnanca)
• 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Letná a Vianočná prémia
• Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- samostatný, zodpovedný, dôsledný prístup
- zmysel pre trvalé udržiavanie poriadku a čistoty
- vzdelanie v odbore a skúsenosti s práškovou lakovacou linkou výhodou
- cudzí jazyk výhodou
Kontaktný formulár
Mám záujem o Lakovník/Lakovač - výrobná spoločnosť

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051