30 rokov na slovenskom trhu

Administratívna výpomoc v personálnej agentúre - telefonický servis

Miesto práce:
Košice
Dátum nástupu:
podľa dohody
Platové ohodnotenie:
4,50
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Hľadáme šikovnú, flexibilnú a zodpovednú osobu, so záujmom o prácu v personálnej agentúre.

Tvojou úlohou bude zabezpečiť administratívnu výpomoc v personálnej agentúre, vrátane telefonickej komunikácie so zamestnancami a uchádzačmi o prácu. Na prácu Ťa zaškolíme.
Perspektívna práca v administratívno-personálnej oblasti.
Stabilný zamestnávateľ, výplata vždy načas.
Možnosť práce z domu.
Možnosť prispôsobenia pracovného času podľa dohody.
Príjemný pracovný kolektív.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Komunikatívna osoba s veľmi dobrými znalosťami práce s PC (word, excel, internet, gmail).
Záujem o administratívnu prácu a prácu na dohodu.
Pozitívny vzťah k telefonickej a osobnej komunikácii.
Záujem učiť sa nové veci.
Flexibilita, zodpovedný prístup k práci.
Mám záujem o Administratívna výpomoc v personálnej agentúre - telefonický servis

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
REGIONAL