30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby v Starej Turej - bezplatná doprava z okolia

Miesto práce:
Stará Turá
Platové ohodnotenie:
4,70 €/hod
Základná mzda (v EUR brutto):
4,70 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Operátor výroby v Starej Turej,
3-zmenná prevádzka

Montáž plynomerov, vodomerov, regulátorov a príslušenstva,
Práca v 3-zmennej prevádzke.
* Príjemné, čisté a moderné a klimatizované pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 25€
* 13. plat
* Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend
* Odmena za nadčasovú prácu cez víkend
* Zabezpečená teplá strava počas všetkých prac zmien v podnikovej jedálni
* Príspevok do 3. dôchodkového piliera
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Vstupenky na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Bezplatná firemná doprava autobusmi:
*Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá (poliklinika) – Stará Turá (Elster) ---> a späť
*Nová Bošáca – Zemianske Podhradie – Bošáca – Dolné Srnie – Moravské Lieskové – Bzince pod Javorinou– Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – Stará Turá (dom služieb) – Stará Turá (Elster) ---> a späť
*Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá (Elster) ---> a späť
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Manuálna zručnosť,
- Schopnosť pracovať samostatne alebo aj v tíme,
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- Ochota učiť sa nové veci
Mám záujem o Operátor výroby v Starej Turej - bezplatná doprava z okolia

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Čechovič Peter
Telefon:
0915 992 823