30 rokov na slovenskom trhu

Mostový žeriavnik - prípravár

Miesto práce:
Okres Nitra
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
977€ základná mzda + 13% variabilná zložka
Základná mzda (v EUR brutto):
977,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Žeriavnik so skúsenosťami na mostovom žeriave

Pre nášho klienta, ktorý vyrába kovové komponenty pre automobilový priemysel obsadzujeme pozíciu
MOSTOVÝ ŽERIAVNIK - PRÍPRAVÁR

Máš jedinečnú príležitosť získať nové pracovné skúsenosti !!!

Tvojou úlohou bude:
- Obsluha vnútropodnikového mostového žeriavu do 80 ton
- príprava lisovacích nástrojov podľa požiadaviek výroby
- ukladanie lisovacích nástrojov z/do skladu
- presúvanie vysoko-tonážnych nástrojov pomocou žeriava
- prísne dodržiavanie bezpečnostných pravidiel pri presune nástrojov
Základná mzda 977 EUR + mesačný bonus 13% - 127 EUR

- možnosť získať oprávnenie ( žeriavnický preukaz priamo vo firme)
- možnosť získať preukaz viazača bremien
- možnosť kariérneho rastu
- príplatky za nadčas a nočnú zmenu
- stravný lístok v hodnote 5,20 €/1 zmena (zamestnancovi sa zráža 1,72 EUR)
- príspevok na dopravu je 6 centov na km
- príspevok na 3. dôchodkový pilier
- 13.plat
- Široká škála sociálnych a individuálnych benefitov
- nástup hneď do kmeňového stavu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- predchádzajúce skúsenosti s mostovým žeriavom do 80 ton
- dobrý zdravotný stav
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- zmysel pre tímovú prácu
- ochota pracovať na 3 zmeny
Kontaktný formulár
Mám záujem o Mostový žeriavnik - prípravár

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Stanislava
Telefon:
0902 934 050