30 rokov na slovenskom trhu

Práca na dohodu, len na jednu zmenu - Montážnik vo výrobe

Miesto práce:
Gajary
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5€/brutto hodina + 0,50€ príspevok na dopravu
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- práca na jednu zmenu od 06:00 - 14:30
- práca na dohodu
- bez dopravy
- možné týždenné vyplácanie

Montážnik:

- vykonáva dennú operatívnu činnosť podľa pokynov nadriadeného
- obsluhuje výrobné stroje a zariadené, na ktoré bol dôkladne zaškolený, podľa potreby na aktuálnu zákazkovú náplň
- vykonáva montážne práce podľa výkresovej dokumentácie
- vykonáva dokončovacie operácie na výrobkoch a polovýrobkoch, podľa aktuálne zákazkovej náplne, a to napr. čistenie po zinkovaní, prerezávanie závitov a pod.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- dobrá fyzická zdatnosť
- výhodou skúsenosť zo strojárenskej výroby
- minimálne stredoškolské vzdelanie
Mám záujem o Práca na dohodu, len na jednu zmenu - Montážnik vo výrobe

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Jánošová Michaela
Telefon:
0915 969 872