30 rokov na slovenskom trhu

Zvárač Automotiv Dolné Krškany

Miesto práce:
Novozámocká 185A, Dolné Krškany
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
815€ + 195€ + zákonné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
815,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície

- ručné zváranie pomocou viacerých techník,
- zváranie v ochrannej atmosfére, odporové zváranie/nastavovanie zariadení na reguláciu plynu, napätia a prúdu,
- vizuálna kontrola a posudzovanie kvality zvarov,
- dodržiavanie platných postupov podľa ON, technických výkresov, usmernení a inštrukcií,
- dodržiavanie definovaných výrobných štandardov.
- vykonávanie potrebných písomných a iných úkonov, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti.
Doprava: Nové Zámky - Palárikovo - Tvrdošovce - Rastislavice - Mojmírovce - Nitra
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na zmeny /3 zmenný pracovný režim/
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- osvedčenie DR-1, ZM-1, ZT-1, ZE-1
- skúsenosti so zváraním CO2-TIG, MIG, MAG
Kontaktný formulár
Mám záujem o Zvárač Automotiv Dolné Krškany

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Bédiová Kristína
Telefon:
0915 715 121