30 rokov na slovenskom trhu

Pekár - Bratislava (nástup ASAP) zašlite svoje CV a pracujte (4,50/h)

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
8.3.2021
Platové ohodnotenie:
4,50
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Do zabehnutého obchodného reťazca hľadáme pekárov, pekárky.
Nenáročná práca, dopekanie pečiva na predajni.
Nástup ASAP
pracovný čas / 12 hodinové zmeny od 6-19.00
Mzda 4€ + 0,50€ dochádzkový bonus + víkendové príplatky sobota 1,79 nedeľa 3,58

dopekanie pečiva na predajni
dokladanie pečiva
kontrola čerstvosti pečiva

Nástup ASAP
pracovný čas / 12 hodinové zmeny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
platný potravinársky preukaz
schopnosť pracovať na 12 hodinové zmeny
aktívny prístup k práci
flexibilita
zodpovednosť
komunikatívnosť
príjemné a ústretové vystupovanie
prax nie je podmienkou všetko Vás naučíme
Mám záujem o Pekár - Bratislava (nástup ASAP) zašlite svoje CV a pracujte (4,50/h)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Turnerová Martina Jana