30 rokov na slovenskom trhu

brigádnik na administratívny support

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
15.4.2021
Platové ohodnotenie:
5€
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
hľadáme šikovného brigádnika na administratívny support

- pracovať s Excelom na mierne pokročilej úrovni - pivotky, funkcie
- pracovať s dátami vo Worde, PowerPointe, PDF
- pripravovať reporty, koordinovať aktivity
- práca s internými aplikáciami - slack, box, mail application
- administratívna práca podľa aktuálnych potrieb tímu
- flexibilná pracovná doba (do 20 hodín / týždeň)
- práca v multikultúrnom prostredí s možnosťou zlepšenia angličtiny
- schopnosť vyskúšať si teoretické poznatky zo školy v praxi
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- chuť stať sa dlhodobo súčasťou nášho medzinárodného tímu, na polovičný úväzok
- komunikatívnosť, flexibilita a organizačné schopnosti
- plynulá angličtina
- technické zručnosti s Excel, Word, PowerPoint
- schopnosť pracovať nezávisle a na diaľku s proaktívnym prístupom
- študent 3. alebo 4. ročníka
Kontaktný formulár
Mám záujem o brigádnik na administratívny support

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lunzerová Martina