30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby na 3 zmeny pre automobilový priemysel _ NMnV

Miesto práce:
Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
735€ základ ,75€ mesačný bonus, po 3 mesiacoch bonus do výšky 5% základu, príplatky za nadčasy + príspevok na dopravu.+ 13. plat + pravidelné zvyšovanie mzdy
Základná mzda (v EUR brutto):
735,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- Práca na výrobnej linke pri výrobe komponentov pre posilňovače riadenia,
- Práca je vhodná pre mužov aj ženy,
- 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

- Obsluha poloautomatického stroja
- Priemerný zárobok 950€/brutto mesačne
- Proces zaškolenia,
- Práca s jednoduchými poloautomatmi,
- Dodržiavanie správnych postupov a inštrukcií.
- pravidelné zvyšovanie mzdy,
- dochádzkový bonus 75 €
- príplatky za nadčas
- po 3 mesiacoch výkonostný bonus do výšky 36,75 €
- príspevok na dopravu,
- 13. plat,
- zabezpečené stravovanie na každej zmene
- iné benefity firmy: jazykové kurzy, permanentky (masáže, fittness centrum,plaváreň)
- účasť na spoločenských podujatiach firmy (Deň otvorených dverí, Family Day, Mikulášsky večierok, Vianočný večierok)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 3 zmeny
- práca v stoji (možnosť striedania s pozíciami v sede)
- manuálna zručnosť
Mám záujem o Operátor výroby na 3 zmeny pre automobilový priemysel _ NMnV

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jančová Daniela
Telefon:
0918 790 716