30 rokov na slovenskom trhu

Pracovník vo výrobe prístrojových dosiek

Miesto práce:
Priemyselný park Nitra (DRÁŽOVCE)
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda 900€ - 1150€ brutto (4,24€/hod. brutto + navýšenie po prvom mesiaci na 4,44€ hod. brutto) + dochádzková prémia 28,21+ mesačné prémie 23%+ zákonné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
4,24 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Výroba plastových komponentov do aut. priemyslu

- montáž komponentov prístrojovej dosky
- Vykonávať činnosti v súlade s pracovnými postupmi: montáž a prefix (=polohovanie a poťahovanie šitých dielov a fleecu na plast)
- Obsluhovať montážne zariadenia a prefixingové stanice
- Kontrolovať kvalitu – hodnotenie vyrobených komponentov, potiahnutých dielov
- Podieľať sa na kvalitatívnej analýze nepodarkov a analýze porúch
- Zhromažďovať údaje o výrobe a odpade, viesť evidenciu o výrobe, odpade atď.
- práca v stoji
- práca vhodná pre mužov

práca v 3 zmennej prevádzke
- navýšenie základnej mzdy po odpracovaní prvého mesiaca
1. mesiac - 4,24€/ hod. brutto, 2. mesiac 4,44€/hod.
+ dochádzkový bonus 28,21€ a výkonnostné prémie 23%
- zabezpečené stravovanie
- stabilný zamestnávateľ v regióne,
- kvartálne pracie poukazy
- dobrá dostupnosť MHD
- iné benefity
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť,
- možnosť práce v noci (3-zmenná prevádzka),
- spoľahlivá dochádzka

UBYTOVANIE A DOPRAVA NIE JE ZABEZPEČENÁ
Kontaktný formulár
Mám záujem o Pracovník vo výrobe prístrojových dosiek

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Mgr. Michal Držík
Telefon:
0918 574 877