30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby - oddelenie zvarovne s prechodom do kmeňa v NR

Miesto práce:
Na Pasienkoch 9, Priemyselný park Nitra
Platové ohodnotenie:
890€ + 10% výkonnostný bonus + 30€ dochádzkový bonus
Základná mzda (v EUR brutto):
890,00 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Zaučenie formou brigády (4,60€/hod.)
Náplň práce:
- nakladanie a vykladanie vylisovaných komponentov na robotickú linku, automatický zvárací stroj,
- vykonávanie kontroly kvality,
- udržiavanie čistoty a poriadku priestorov a strojov,
- vykonávanie základnej údržby, vrátane zrovnávania hrotov, výmeny nástrojov, nastavenia a prestavenia robotov a strojov a ďalšie základné údržbárske úlohy.

- mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
- 13.plat
- finančný príspevok v hodnote 4€/stravná jednotka (zamestnanec hradí 1€)
- 30€ príspevok na dochádzku
- 7€ príspevok na občerstvenie
- stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- ďalšie sociálne benefity
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- pozícia je vhodná pre mužov,
- stredoškolské bez maturity,
- prax min. 1 rok na pozícii vo výrobe,
- fyzická zdatnosť - ide o náročnú prácu, ktorá zahŕňa bezpečnú manuálnu manipuláciu s oceľovými komponentmi.
Mám záujem o Operátor výroby - oddelenie zvarovne s prechodom do kmeňa v NR

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Bédiová Kristína
Telefon:
0915 715 121