30 rokov na slovenskom trhu

Pracuj ako operátor 4 dni v týždni v dvojzmennej prevádzke v Nitre

Miesto práce:
Dolné Hony
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda 1100€ mes. brutto (základná mzda 905€ + príplatky) + gastrolístky
Základná mzda (v EUR brutto):
905,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Operátor výroby v 2-zmennej prevádzke (denná a nočná) v Nitre (bezplatná doprava do cca 50km od Nitry)
Denná: 6:00 - 16:20, Nočná: 19:40 - 6:00

- kompletizácia automobilov
- vhodné aj pre uchádzačov bez skúseností

Operátor výroby v 2-zmennej prevádzke v Nitre (denná a nočná)

- 3 dni v týždni voľné (vrátane víkendu)
- na prácu vás zaškolíme,
- možnosť prestupu do kmeňového stavu už po skúšobnej dobe
- doprava zdarma
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť,
- možnosť pracovať na 2 zmeny (denná a nočná),
- pravidelná dochádzka,
- ochota učiť sa nové veci
Mám záujem o Pracuj ako operátor 4 dni v týždni v dvojzmennej prevádzke v Nitre

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Michaela Šinkovičová
Telefon:
0917 605 120