30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby na regranulačnej linke na VZV (Vráble)

Miesto práce:
Štúrova 1249, 952 01 Vráble
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4.37€/hod. + doch. bonus + výk. bonus + príplatky za víkendy
Základná mzda (v EUR brutto):
4,37 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Operátor výroby - Vráble VZV

Operátor výroby vo firme zaoberajúcej sa opätovným spracovaním plastov

Náplň práce:
- obsluha zverených strojov a zariadení - obsluha regranulačnej linky
- ovládanie spracovávaných materiálov na základnej úrovni,
- kontrola vyprodukovaného materiálu,
- vedenie predpísanej dokumentácie podľa prac. popisu.
- finančný príspevok na stravu v hodnote 4€ za odpracovanú zmenu
- dochádzkový bonus do 50€
- výkonnostný bonus do 70€
- príplatky za víkendy (sobota 50% a nedeľa 100%)
- práca na trvalý prac. pomer
- práca na 4zmeny (ranná-nočná-2dni voľno)
- príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- oprávnenie na VZV je nutnoť (W1)
- práca je pre fyzickú náročnosť vhodnejšia skôr pre mužov
- práca na rizikovom pracovisku - priplatok za hlučnosť
- zodpovedný prístup k práci
- v prípade potreba ochota pracovať aj na dve zmeny
- logické myslenie
- základné technické vedomosti - rozlišovanie druhov plastov
Mám záujem o Operátor výroby na regranulačnej linke na VZV (Vráble)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Nagy Marek
Telefon:
0918 574 753