30 rokov na slovenskom trhu

Picker-Expedient

Miesto práce:
Studená 35, Bratislava
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
700€ + prémie do max. výšky 29%
Základná mzda (v EUR brutto):
700,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca v spoločnosti Rajo na paletovom vozíku

- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- práca s paleťákom
- ostatná manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie a odvoz reklamovaného tovaru
- nakladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- hygienicko – sanitačné práce v priestoroch pracoviska a vonkajších priestoroch
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
- práca na 8/12 hodinové zmeny
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- náborový príspevok
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevok zamestnávateľa na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať na 12 hod. zmeny
- ochota pracovať aj v chladnom prostredí
- platný potravinársky preukaz (vieme zabezpečiť)
Kontaktný formulár
Mám záujem o Picker-Expedient

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Otřísalová Frederika
Telefon:
0907 756 316