30 rokov na slovenskom trhu

Operátor vo výrobe s cukrovinkami v Seredi

Miesto práce:
Sereď
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
základná mzda 3,95 - 4,15 €/hod nočná zmena + 1,50 €/hod sobota + 1,80 €/hod nedeľa +3,60 €/hod za prácu v odpoludňajších zmenách 0,30€/hod mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce 0,60€/hod odmena za 12-hod. zmeny 5€/odpracovaná 12 hod. zmeny prémie max
Základná mzda (v EUR brutto):
4,15 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
vizuálna kontrola - obsluha dopravných pásov
odvoz a navažovanie zlomu
príprava náplne, výmena na baliacich automatoch
natieranie zložiek, rezanie zložiek
práca s touch panelom
pomocné práce podľa potreby

základná mzda 3,95 - 4,15 €/hod
nočná zmena + 1,50 €/hod
sobota + 1,80 €/hod
nedeľa +3,60 €/hod
za prácu v odpoludňajších zmenách 0,30€/hod
mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce 0,60€/hod
odmena za 12-hod. zmeny 5€/odpracovaná 12 hod. zmeny
prémie max 14%
dochádzkový bonus v závislosti od dochádzky na pracovisko až do výšky 50€ mesačne brutto
Práca na trvalý pracovný pomer.
Doba skúšobná: 3 mesiace, doba určitá 6 mesiacov, následne doba neurčitá (môžný prestup prestup do kmeňového stavu)
mesačné prémie + bonusy
STRAVA:
zabezpečená v závodnej jedálni
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
zdravotná spôsobilosť, potravinársky preukaz
vlastná doprava
ochota pracovať na zmeny
práca pre ženy
V spoločnosti je zákaz fajčiť - platí pre všetky pozície

Na to aby sme Vás vedeli pridať do výberového konania potrebujeme Váš aktualizovaný CV.
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor vo výrobe s cukrovinkami v Seredi

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Soósová Viktória
Telefon:
0918 574 926