30 rokov na slovenskom trhu

Ponuka brigády v sklade - Púchov

Miesto práce:
Okres Púchov
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
4,50 eur/hod + príplatky za nočnú zmenu a za víkendy
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Dlhodobá brigáda, nástup ihneď.
- miesto výkonu práce Púchov
- nakladanie pneumatík do kamiónov / vykladanie a nakladanie pomocou pása/
- paletizácia pneumatík / triedenie pneumatík/
- práca vo viaczmennej prevádzke

Požiadavky:
- účasť na dohodnutých zmenách
- fyzická zdatnosť
- vek min.18 rokov
- brigáda vhodná aj pre študentov posledného ročníka SŠ alebo študentov VŠ

Výhody:
- možnosť zárobku od 4 € do 5€ /hod./brutto + príplatky za prácu v noci a cez víkend
- po odpracovaní 10 zmien AUTOMATICKY DOSTÁVATE DOCHÁDZKOVÝ BONUS 0,50€/hod.-
- možnosť plánovania si (výberu) zmien s koordinátorom

Dlhodobá brigáda, nástup ihneď
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- brigáda vhodná aj pre študentov, uchádzač však musí mať min. 18 rokov
Kontaktný formulár
Mám záujem o Ponuka brigády v sklade - Púchov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Kucejová Zuzana
Telefon:
0918 574 792