30 rokov na slovenskom trhu

Absolventi,zamestnajte sa ako METROLÓG JUNIOR-prax nie je nutná

Miesto práce:
Považská Bystrica
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
+ 26% variabilná zložka
Základná mzda (v EUR brutto):
770,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Náplň práce:
- prax nie je nutná - ZAUČÍME
- vykonávanie kontroly požadovaných charakteristík vyrábaných alebo nakupovaných dielov
- komunikácia s internými zákazníkmi
- vykonávanie merania súčiastok na CMM, kalibrácia komunálnych meradiel a iné meracie úkony v rámci oddelenia metrológie podľa pridelenia
- práca na 3 zmeny

Požiadavky zamestnania
Čítanie výkresov - základy
Znalosť výkresovej dokumentácie - základy
Práca s počítačom - pokročilý

Výhody
- 2 dni dovolenky naviac a dni voľna pri rôznych príležitostiach,
- jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti,
- odmena pri životných a pracovných jubileách,
- ročná odmena a iný zaujímavý sociálny program.

Pre zamestnancov je zabezpečená doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy + firemný autobus v rámci PB priamo do práce..

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.

- MOŽNÁ DOHODA NA MZDOVÝCH PODMIENKACH, ZÁVISÍ OD PRAC. SKÚSENOSTÍ A KVALIFIKÁCIE

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Absolventi,zamestnajte sa ako METROLÓG JUNIOR-prax nie je nutná

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Blažejová Nikola
Telefon:
0902 934 050