30 rokov na slovenskom trhu

Ponuka práce na lisoch - Dubnica nad Váhom - možnosť mesačného zárobku 950€ brutto

Miesto práce:
Dubnica nad Váhom
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,27€/hod. brutto + až do 1,00€/hod nadvýkonový bonus + zákonné príplatky (nočná, nadčas, sobota...)
Základná mzda (v EUR brutto):
4,27 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- nenáročná práca v automobilovom priemysle
- práca na tri zmeny
- možnosť zárobku do 950€/mes. brutto

Náplň práce:
- práca na malých/veľkých lisoch
- Lepenie pásky 3 zmeny, práca pre ženy, práca v stoji, pomocou prípravku sa na tesnenie lepí lepiaca páska ( ako forma uchytenia tesnenia v karosérii auta), nejde o prácu so strojom – skôr manuálna ručná práca, nie je fyzicky náročná
- Spájanie 3 zmeny, práca skôr pre muža, obsluha spájacieho zariadenia, ktoré spája dva konce gumového tesnenia pri vyššej teplote. Úlohou pracovníka je vložiť tesnenie do spájacieho zariadenia a keď sa spojí, zase ho zo spájačky vybrať + začisťovanie dielu, ak je potrebné

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- spoľahlivosť
- flexibilita
- zručnosť
Mám záujem o Ponuka práce na lisoch - Dubnica nad Váhom - možnosť mesačného zárobku 950€ brutto

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Galatová Dominika
Telefon:
0915 992 821