30 rokov na slovenskom trhu

Metrológ v strojárstve_možnosť zárobku 1257 € mesačne/brutto

Miesto práce:
Považská Bystrica
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
+ 26% variabilná zložka
Základná mzda (v EUR brutto):
854,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Náplň práce:
- kontrola požadovaných charakteristík vyrábaných alebo nakupovaných dielov podľa požiadaviek príslušnej internej dokumentácie a predpisov
-komunikácia s internými zákazníkmi
- pomoc pri interpretácií výsledkov vykonanej kontroly
- meranie súčiastok na CMM, kalibrácia komunálnych meradiel a iné meracie úkony
- práca je v 3-zmennom pracovnom režime

Požiadavky na zamestnanca:
-SŠ/VŠ technického zamerania
-znalosť a čítanie výkresovej dokumentácie na pokročilej úrovni
-práca s počítačom na pokročilej úrovni
- potrebná prax v oblasti merania na 3D strojoch (CMM)

Výhody, benefity:
- 2 dni dovolenky navyše a dni voľna pri rôznych príležitostiach,
- pracovný čas 7,5 hod.,
- jedáleň priamo v priestoroch spoločnosti,
- odmena pri životných a pracovných jubileách,
- ročná odmena,
- práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti,
.... a iný zaujímavý sociálny program.

Pre zamestnancov je zabezpečená doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy + firemný autobus v rámci PB priamo do práce.

- MOŽNÁ DOHODA NA MZDOVÝCH PODMIENKACH, ZÁVISÍ OD PRAC. SKÚSENOSTÍ A KVALIFIKÁCIE

Pre zamestnancov je zabezpečená doprava firemným autobusom z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom a Ilavy + firemný autobus v rámci PB priamo do práce..

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Metrológ v strojárstve_možnosť zárobku 1257 € mesačne/brutto

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Blažejová Nikola
Telefon:
0902 934 050