30 rokov na slovenskom trhu

TESTOVANIE PLOŠNÝCH SPOJOV / NOVÁ DUBNICA

Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
3,85 EUR/hod.+cestovné, dochádzkový bonus, bonus za kvalitu,
Základná mzda (v EUR brutto):
3,85 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
práca s komponentami v elektrotechnike,

- testovanie plošných spojov
- zabezpečuje odborné elektromechanické práce, montuje zostavy, podskupiny, detaily výrobkov
- kontrola plošných spojov na testovacích zariadeniach
- nastavenie hodnôt, oživenie a funkčné odskúšanie dosiek plošných spojov
- dochádzkový bonus 35,00 EUR
- príplatky za poobedné zmeny nad rámec zákona
- príplatky za nočné zmeny nad rámec zákona
- firemný autobus
- stravné lístky nad rámec zákona
- benefity na športové a kultúrno-spoločenské podujatia
- zabezpečené bezplatné ubytovanie
- závodné stravovanie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax s testovaním plošných spojov podmienkou
- znalosť normy IPC, elektro vzdelanie
- držiteľ vyhlášky § 21 - VÝHODA, NIE PODMIENKA
-zručnosť, šikovnosť, dobrý zrak, flexibilnosť, ochota sa učiť nové veci,
Kontaktný formulár
Mám záujem o TESTOVANIE PLOŠNÝCH SPOJOV / NOVÁ DUBNICA

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jurušová Marta
Telefon:
0917 191 184