30 rokov na slovenskom trhu

Pracovník do skladu s oblečením_živnosť_dlhodobá ponuka

Miesto práce:
Okres Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
5,50€/hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
5,50 €
Pracovný pomer:
živnosť
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Ponúkame prácu na živnosť v sklade s oblečením na dvojzmennú prevádzku

- fyzické preberanie a príjem tovaru do skladu s oblečením
- vedenie skladovej evidencie
- vyskladňovanie tovaru
- balenie tovaru
- práca so skenerom
- komunikácia s ostatnými oddeleniami

Pracovné zmeny:
- striedavá dvojzmenná prevádzka 6:00-14:00 / 14:00 - 22:00
Variabilný odmeňovací systém do výšky 350,-€ každý mesiac
- bonus za kvalitu - 50,-€
- výkonnostná variabilná zložka do 280,-€
- bonus za vzorné správanie sa na pracovisku - 20,-
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Aktívny prístup k práci, manuálna zručnosť, spoľahlivosť
- Časová flexibilita v prípade potreby nadčasov
- Dobrá fyzická zdatnosť - práca v pohybe
- Zodpovednosť
Mám záujem o Pracovník do skladu s oblečením_živnosť_dlhodobá ponuka

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Jančová Daniela
Telefon:
0918 790 716