30 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme skúsených retrakárov pre logistický sklad v Lozorne. 1230€ - jednozmenná prevádzka, voľné víkendy + nástupný bonus 300€

Miesto práce:
Lozorno
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
950€ + 80€ dochádzkový bonus + 200€ výkonnostný bonus + 300€ nástupný bonus + 13. plat + príplatky zo Zákonníka práce
Základná mzda (v EUR brutto):
950,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- manipulácia prideleného VZV - skúsenosti s retrákom PODMIENKOU
- zodpovednosť za správne skladovanie náhradných dielov a ich dodanie
- pripravovanie náhradných dielov na ich expedíciu - balenie materiálu
- zber a spracovanie objednávok od zákazníkov
- práca so zobrazovacími jednotkami
- práca s bremenami
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- stravné lístky 4 € - 100% hradí zamestnávateľ
- nástupný bonus vo výške 300 € - kvartálne, po skúšobnej dobe
- dochádzkový bonus 80 €
- výkonnostný bonus 200 €
- 13. plat
- príplatky podľa Zákonníka práce
- štvrťročné preplácanie sociálneho fondu - šport, kultúra
- príspevok do DDS - III.pilier
- plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie
- firemné akcie - teambuildingy, večierky, familly day
- ďalšie výhody - darčekové poukážky, ovocné dni, vitamínové balíčky, zamestnanecký prenájom vozidla
- odmena za dobré nápady
- finančný príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax na VZV je podmienkou - uprednostnené skúsenosti s retrákom
- manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať
- dochvíľnosť
Práca v jednozmennej prevádzke s nástupom o 6:00, 8:00 a 10:00.
Vlastná doprava - nakoľko firemná zabezpečená nie je.
Mám záujem o Hľadáme skúsených retrakárov pre logistický sklad v Lozorne. 1230€ - jednozmenná prevádzka, voľné víkendy + nástupný bonus 300€

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Matisová Klaudia
Telefon:
0918 574 999