30 rokov na slovenskom trhu

Študent IT pre spoločnosť IBM - práca z domu

Bratislava, Okres Banská Bystrica, Okres Pezinok, Okres Piešťany, Okres Senec, Okres Trnava, Okres Žilina
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
4,50€/h
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády), internship, stáž
Požadované vzdelanie:
študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
GSI squad leader local country manager fór STAR Tribe BA members

Hľadáme študenta vysokej školy na podporu tímu Global Sales Incentives v spoločnosti IBM.
V rámci podpory pracovného tímu, sa od kandidáta vyžaduje:
• Komunikácia a spolupráca so zákazníkom (a s ďalšími zainteresovanými stranami)
• Porozumenie pre ciele zainteresovaných strán v rámci projektu a zhromažďovanie požiadaviek, ktoré pomáhajú definovať softvérové funkcie
• Plánovanie technických úloh, ktoré sa majú vykonať
• Definovanie pravdepodobných rizík a zdrojov, ktoré budú potrebné
• Vytváranie a testovanie kódu pre odhalenie chýb; doručenie aplikácie zákazníkovi a získanie spätnej väzby
• Všetky činnosti by sa mali vykonávať na základe agilných princípov a metód
• Firemný PC aj na súkromné účely
• Flexibilita pracovného času
• Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu v rámci IBM
• Práca v multikultúrnej spoločnosť
• Možnosť práce z domu
• Nárast platového ohodnotenia po zaučení
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
IT požiadavky (postačuje základná znalosť)
• HTML, JavaScript, uhlový, DB2, Java, REST
• Iné jazyky webového programovania
• RPA
• Python
• NodesJS

Ostatné požiadavky:
• študent vysokej školy
• angličtina – slovom aj písmom
• kandidát by mal byť schopný pracovať 20h / týždeň

Svoje životopisy posielajte v anglickom jazyku.
Kontaktný formulár
Mám záujem o Študent IT pre spoločnosť IBM - práca z domu

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Györgyová Nikola