30 rokov na slovenskom trhu

Pracuj na dve zmeny ako operátor výroby. Vhodné aj pre absolventov (možnosť ubytovania zdarma)

Miesto práce:
Dolné Hony
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda 1100€ brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
905,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Operátor výroby v automobilovom priemysle v Nitre

- práca na výrobnej linke podľa určených procesov
- práca na oddelení montáže, karosárne, lakovne a kvality -podľa zaradenia
- vhodné aj pre uchádzačov bez predchádzajúcich skúseností

- práca na oddelení montáže, karosárne - podľa zaradenia
- práca na trvalý pracovný pomer
- doprava zdarma zo širokého okolia
- možnosť využívať ubytovanie zdarma
- prestup do kmeňového stavu po skúšobnej dobe
- zaškolenie na prácu - nepožadujeme prax
- čisté pracovné prostredie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrá manuálna zručnosť a precíznosť
- zodpovedný prístup k práci
- dobrá dochádzka
- ochota pracovať na zmeny
Mám záujem o Pracuj na dve zmeny ako operátor výroby. Vhodné aj pre absolventov (možnosť ubytovania zdarma)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Zrubecová Petra
Telefon:
0907 745 343