30 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby v Strečne_zabezpečené doprava zo smeru Martin a Turčianske Teplice

Miesto práce:
Strečno
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
od 810 € brutto/mes. + príplatky a bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
810,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Ponúkame prácu vo výrobe - Operátor montážnej a výrobnej linky - práca vhodná pre mužov

Miesto práce - Strečno

MZDA - od 810 € brutto/mes. + príplatky a bonusy

Náplň práce
- výroba podvozkov a palivových nádrží
- obsluha výrobnej a montážnej linky na výrobu podvozkov a palivových nádrží
- nastavenie výrobnej operácie
- kontrola kvality výrobkov
- práca podľa pracovnej inštrukcie
- dodržiavanie pravidiel spoločnosti a pracovného poriadku

Pracovná doba - práca na 3 zmeny (pondelok-piatok)

- doprava zabezpečená firemným autobusom z Turčianskych Teplíc, Martina a Vrútok
- doprava zabezpečená SAD zo smeru Žilina + poskytnutie finančného príspevku na dopravu
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- príplatky v zmysle ZP
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- pozícia je vhodná pre kandidátov so strojárskym a technickým vzdelaním (maturita nie je nutná)
- ochota pracovať na 3 zmeny (PONDELOK - PIATOK)
- motivácia pracovať
- fyzická zdatnosť
- pravidelná dochádzka
Mám záujem o Operátor výroby v Strečne_zabezpečené doprava zo smeru Martin a Turčianske Teplice

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Franekova Júlia
Telefon:
0917 954 003