30 rokov na slovenskom trhu

Konštruktér - Nové Zámky

Miesto práce:
Nové Zámky
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
Od 1020 brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
1 020,00 €
stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Náplň práce:

- vytváranie a spracovávanie technickej konštrukčnej dokumentácie pre výrobu nástrojov, strojov a zariadení
- vypracovávanie výpočtov podľa rámcových dispozícií a pokynov
- vypracovávanie výkresov a konštrukčných podkladov výrobkov
- podieľanie sa na spolupráci pri vývoji nových zariadení

Požiadavky:

- skúsenosti s návrhom prípravkov a náradia
- technické myslenie,
- NJ alebo AJ mierne pokročilý
- Prehľad v základných vlastnostiach konštrukčných materiálov
- Prehľad v technológiách spracovania konštrukčných materiálov
- Znalosť práce s PC – 3D Autodesk Inventor, VAULT, Autocad, MS Office (Word, Excel, internet)

Výhody

- príspevok na dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0€
- doplnkové dôchodkove sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťa
- 13-ty a 14-ty plat
- kvalitné preškolenie
- Pohyblivá pracovná doba

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Kontaktný formulár
Mám záujem o Konštruktér - Nové Zámky

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Soósová Viktória
Telefon:
0918 574 926