30 rokov na slovenskom trhu

Dlhodobá brigáda_Opis cien tovaru v obchode v Trenčíne

Miesto práce:
Okres Trenčín
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,00€/hod + cestovné náhrady
Základná mzda (v EUR brutto):
4,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Čo budete robiť?
Ráno pôjdete do predajne a opíšte ceny tovaru podľa dohodnutého zoznamu. Následne doma tieto ceny prepíšete do Excelu a zoznam pošlete e-mailom.

Ráno pôjdete do predajne a opíšte ceny tovaru podľa dohodnutého zoznamu. Následne doma tieto ceny prepíšete do Excelu a zoznam pošlete e-mailom, preto je nutné mať k dispozícii PC a internet.

Brigáda je vhodná pre mamičky na materskej dovolenke alebo dôchodcov. Možnosť dlhodobej spolupráce.

Výkon práce - Trenčín
Pracuje sa pravidelne pondelok, streda a piatok, vždy od cca 7:00 ráno do cca 10:00

Preplácame cestovné náhrady, lístky na MHD do predajne a späť.
-preplatenie cestovných nákladov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vlastný počítač, internet (práca s Excelom)
- bydlisko priamo v Trenčíne
- záujem o dlhodobú brigádu
- možnosť pracovať 3x do týždňa (pondelok, streda, piatok)
Mám záujem o Dlhodobá brigáda_Opis cien tovaru v obchode v Trenčíne

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Medviďová Lenka
Telefon:
0917 862 017