30 rokov na slovenskom trhu

Pomocné práce vo výrobe - brigáda na oddelnie kvality

Miesto práce:
Okres Krupina, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
4,53€ brutto/hodina + odmena až do výške 90€ + príplatky v zmysle ZP
Základná mzda (v EUR brutto):
4,53 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Pomocné práce vo výrobe

Hľadáš brigádu? Máme pre Teba voľné pracovné miesto s nástupom ihneď.

Hľadáme šikovného brigádnika, najlepšie vysokoškoláka, ktorý by mohol pracovať pre nášho klienta na kontrole a doplňovaní chýbajúcich balíčkov, kontrole a lepení štítkov.

- práca vhodná najmä pre študenta, prípadne absolventa
- pomocné práce vo výrobe
- jednoduchá práca
- práca na 1 zmenu
- možnosť získať mesačnú odmenu až do výšky 90€
- príplatky v zmysle ZP
- zabezpečené stravovanie
- zabezpečená doprava zdarma z VK, Dudiniec, Zvolena
- zaučenie
- práca vhodná pre študenta - min. 18 rokov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- flexibilita
Mám záujem o Pomocné práce vo výrobe - brigáda na oddelnie kvality

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Staníková Dana
Telefon:
0907 220 321