30 rokov na slovenskom trhu

Stabilná práca/brigáda - Krakovany, BEZPLATNÁ DOPRAVA, výrobný pracovník

Miesto práce:
Trebatice
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
4.50 + stravný lístok
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Jednoduchá brigáda pre študentov, BEZPLATNÁ DOPRAVA - Trebatice, práca vo výrobe

- jednoduché klipovacie, vŕtacie, šróbovacie práce dielov do automobilov
- nenamáhavé vkladanie, klipovanie, nasúvanie komponentov
- vizuálna kontrola dielov

DOPRAVA ZO SMEROV
AUTOBUS 1: Piešťany (Trajan, Vajanského, JUH CS Shell, Kocka, AS MHD, Tesla) - Kocuricte - Trebatice štadión
AUTOBUS 2:Veľké Kostoľany-Dubovany-Veselé-Rakovice-Borovce
AUTOBUS 3: Nižná-Chtelnica-Dolný Lopašov-Lančár-Kočín-Šterusy-Vrbové (Šteruská cesta, nám. LIDL)-Krakovany
AUTOBUS 4: Horná Streda-Pobedim-Bašovce-Veľké Orvište-Ostrov (Malé Orvište, obec)
- BEZPLATNÁ DOPRAVA
- MOŽNOSŤ ZÁLOHY po odpracovaných dňoch
- adekvátne zaškolenie pri nástupe
- zmena stanovíšť vo výrobe po sekvenciách
- dynamická pracovná činnosť (žiaden stereotyp)
- v prípade uplatnenia bezodvodovej čiastky ŠTUDENTI do 200 € mzda v ČISTOM
- zákonný príplatok za nočnú zmenu + 1,43 €/hod
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická práca v stoji
- ochota pracovať na 3 zmeny, striedanie ranná, poobedná, nočná
- VÍKENDY VOLNÉ
Mám záujem o Stabilná práca/brigáda - Krakovany, BEZPLATNÁ DOPRAVA, výrobný pracovník

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783