30 rokov na slovenskom trhu

Operátor na lakovni na 3 zmeny v NMnV

Miesto práce:
Ul. Ľ. Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
780 brutto + 65€ variabilná zložka + príplatky zo zákona
Základná mzda (v EUR brutto):
780,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Skladanie spätných zrkadiel a smeroviek,
Práca vhodná pre ženy aj mužov,
Práca v 3-zmennej prevádzke,
Doprava zo smeru Trenčín, Vrbové, Piešťany je zabezpečená.

Kontrola lakovaných dielov podľa predpísaných štandardov
Navešiavanie dielov na stojany
Odoberanie dielov zo stojanov
Vizuálna kontrola kvality
Balenie dielov podľa predpísaných štandardov
Zodpovednosť za kvalitu výroby.
Prísne dodržiavanie kontrolných inštrukcií
- variabilná zložka mzdy 65€
- 13. a 14. plat
- zabezpečené stravovanie v hodnote 0,50€

- možnosť ubytovania vo vzdialenosti nad 150km

- odmena vo výške až 200€ za odporučenie nového zamestnanca
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)

Doprava:
- zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).

Ubytovanie:
-možnosť ubytovania (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 150 km k sídlu zamestnávateľa)
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 150 km k sídlu zamestnávateľa)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Práca na 3 zmeny
Práca v stoji
Manuálna zručnosť
Dobrý zrak
Dodržiavanie pracovných postupov a technologickej disciplíny.
Vek: 18+
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor na lakovni na 3 zmeny v NMnV

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Hanková Iveta
Telefon:
0907 901 714