30 rokov na slovenskom trhu

Manuálna práca: Zváranie, možnosť zaučenia do oboru. Bez nočných smien. Priemerná mzda až 1300€.

Miesto práce:
Okres Lučenec
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
Základ 5.55 €/hod. + bonusy a príplatky nad rámec Zákonníka práce = Priemerná mesačná mzda 1300€ brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
5,55 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Zvárač CO2 (ťahané zvary): bez nočných zmien - Veľký Krtíš:

- príjem a vykladanie kovového materiálu
- príprava materiálu na zváranie,
- zváranie kovových materiálov
- konečná úprava zvarov
- vykonávanie skúšok kvality zvaru
- práca na 2 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00)
- práca bez nočných smien
- dlhodobá práca
- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- odborné školenia, profesionálny rast
- stravovanie v závode
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- platný zváračský preukaz ZM-1 (zváranie CO2) - výhodou, nie podmienkou
(šikovných manuálne zručných kandidátov vieme zaškoliť)
- skúsenosť so zváraním CO2 (ťahané zvary) - výhodou
- čítanie technických výkresov
- zodpovedný prístup k práci (spoľahlivá dochádzka)
- vhodné aj pre absolventa zváračskej školy
- práca je vhodnejšia pre mužov
Mám záujem o Manuálna práca: Zváranie, možnosť zaučenia do oboru. Bez nočných smien. Priemerná mzda až 1300€.

Kontaktná osoba:
Vicová Nela
Telefon:
0905 553 818