30 rokov na slovenskom trhu

Zbieranie oblečenia, nenáročná práca na 1 zmenu (ranná alebo poobedná) 5€/hod. + zabezpečená doprava

Miesto práce:
Kočovce - Rakoľuby
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5 €/hod + 50 € za dochádzku + až 150 € za výkon
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Zbieranie oblečenia, nenáročná práca na 1 zmenu (ranná alebo poobedná) 5€/hod. + zabezpečená doprava:

Platové ohodnotenie: 5 €/hod + 50 € za dochádzku + až 150 € za výkon

Náplň práce:
- každodenná práca od pondelka do piatku
- zbieranie tovaru (oblečenia) podľa zoznamu
- vybaľovanie z krabíc
- zakladanie do regálov

Požiadavky zamestnania:
- spoľahlivá dochádzka
- zodpovednosť
- práca v pohybe

Výhody:
- doprava z Trenčína je zabezpečená na rannú a poobednú zmenu,
- práca na jednu zmenu: ranná, poobedná alebo nočná (výber je na vás)
- možnosť získať odmenu do výšky 150 €/mesiac
- jednoduchá práca v príjemnom prostredí,
- dobrá autobusová dostupnosť,
- v prípade záujmu je možný aj nadčas.

Každodenná práca od pondelka do piatku:
- práca na jednu zmenu: ranná, poobedná alebo nočná (výber je na vás),
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Zbieranie oblečenia, nenáročná práca na 1 zmenu (ranná alebo poobedná) 5€/hod. + zabezpečená doprava

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Prekopová Judita
Telefon:
0918 965 043