30 rokov na slovenskom trhu

Zamestnanec výroby. Obsluha automatickej výrobnej linky s ubytovaním ZADARMO. Veľké Leváre

Miesto práce:
Okres Malacky
Dátum nástupu:
ihneď po pracovnom pohovore
Platové ohodnotenie:
5,56€ + príplatky + dochádzkový bonus 60€ + prémie do výšky 180€
Základná mzda (v EUR brutto):
5,56 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- hodinová mzda 5,56€/hod + príplatok 0,30€ za poobednú zmenu nad rámec zákona
- po zaučení 6,56€/hod aj v skúšobnej dobe
- výkonnostný bonus až do výšky 180€/mesačne
- dochádzkový bonus 60€/ mesačne (100% dochádzka)
- príplatky zo zákona (sviatky, nočné zmeny...)
- stravné lístky v hodnote 3,83€

- výroba pohyblivých plochých káblov pre výťahy
- nastavenie a obsluha automatickej výrobnej linky
+ manipulácia cievok s káblami

- netreba žiadnu prax - komplexné zaučenie
- pracuje sa na 3 zmeny - ranná 06:00-14:00 /poobedná 14:00-22:00/ nočná 22:00-6:00
- víkendy sú voľné !!! (po dohode možnosť pracovať aj soboty)
- miesto výkonu práce: Veľké Leváre

- hodinová mzda v skúšobnej dobe 5,56€/hod. + príplatok 0,30€ za poobednú zmenu nad rámec zákona
- výkonnostný bonus vo výške do 180 €/mesačne
- príplatok 60 €/mesačne ako dochádzkový bonus (100% dochádzka)
- príplatky zo zákona ( sviatky, nočné zmeny...)
- zabezpečené plne hradené ubytovanie

- zabezpečená doprava zo smerov::
- Malacky-Kostolište-Gajary-M. Leváre-V. Leváre (a späť)
- Kúty-Sekule-M.S.J.-Závod-Veľké Leváre (a späť)
- Šaštín Stráže

z iných smerov môžete využiť PRÍSPEVOK na DOCHÁDZANIE!
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ukončené stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- chuť pracovať
Mám záujem o Zamestnanec výroby. Obsluha automatickej výrobnej linky s ubytovaním ZADARMO. Veľké Leváre

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Lapin Alexandra
Telefon:
0908 764 052