30 rokov na slovenskom trhu

Ponuka brigády - hosteska/promotérka - možnosť zárobku 222€/5 dní

Miesto práce:
Okres Myjava
Dátum nástupu:
13.10.2021
Platové ohodnotenie:
222,96€ / 5 dní brigády
Základná mzda (v EUR brutto):
4,50 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáme komunikatívne slečny na promo akciu do obchodného reťazca
náplň práce:
- ponuka členstva a registrácia klubovej karty
- výpomoc v odd. oblečenia - ukladanie oblečenia po zákazníkoch

Brigáda prebieha v dňoch od stredy 13.10.2021 do nedele 17.10.2021
možnosť výberu zmien : 8.00-16.00hod, 10.00-18.00hod, 12.00-20.00hod

Možnosť zárobku za celú promo akciu počas 5 dní - 222,96€
Mzdové ohodnotenie:
streda - 36€
štvrtok - 36€
piatok - 36€
sobota - 50,32€ (36€ + 14,32 sobotný príplatok)
nedeľa - 64,64€ (36€ + 28,64 nedeľný príplatok)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Komunikatívnosť
- dochvíľnosť
- príjemné vystupovanie
Mám záujem o Ponuka brigády - hosteska/promotérka - možnosť zárobku 222€/5 dní

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Franekova Júlia
Telefon:
0917 954 003