30 rokov na slovenskom trhu

Práca na pokladni - flexibilný pracovný čas. Pracuj každý deň alebo len vybrané dni. Je to len na tebe.

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
5,99€/hod. + finančný príspevok 4€/deň
Základná mzda (v EUR brutto):
5,99 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície

Náplň práce:
- blokovanie tovaru na pokladni,
- dokladanie tovaru,
Zmeny sú: ranné 07:00-14:00 alebo 05:30-14:00, poobedné 13:00-21:00 alebo 14:00-21:00

Požiadavky zamestnania:
- vek 18 rokov,
- bezúhonnosť,
- skúsenosť s prácou na pokladni (aspoň minimálna),
- príjemné vystupovanie.

Výhody:
- práca na plný úväzok alebo len vami vybrané zmeny,
- finančný príspevok v hodnote 4 eur / deň
- dôkladné zaučenie, pri ktorom Vás povedie skúsený kolega.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Mám záujem o Práca na pokladni - flexibilný pracovný čas. Pracuj každý deň alebo len vybrané dni. Je to len na tebe.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Kaliňaková Katarína
Telefon:
0917 851 205