30 rokov na slovenskom trhu

Elektrotechnik meracích zariadení

Miesto práce:
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Dátum nástupu:
ASAP (okamžite)
Platové ohodnotenie:
770€ + 18% prémie + 60€ ochádzka + Stravné lístky
Základná mzda (v EUR brutto):
770,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Secop Slovakia s.r.o. Zlaté Moravce, výrobca hermetických kompresorov - obsadzujeme pozíciu skúšobného technika do laboratória kompresorov

- meranie kompresorov a súčiastok,
- pripravuje nové meracie a kontrolné okruhy pre laboratórium,
- schvaľovane nových materiálov a konštrukcií,
- pripravuje skúšobné postupy a nové meracie metódy,
- zodpovedá za meracie zariadenia v meracom laboratórium,
- navrhuje zlepšenia
- mzda sa môže navyšovať na základe skúseností uchádzača
- stabilná práca,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- benefity hradené zo sociálneho fondu
- práca dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- zabezpečujeme ubytovanie a dopravu zo smeru Levice
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- stredoškolské vzdelanie s maturitou odbor elektrotechnický - výhodou
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov - elektrotechnická vyhláška minimálne §21 podľa vyhlášky 508/2009
- §22, §23 podľa vyhlášky 508/2009 Z.z. - výhodou
- znalosť WORD, EXCEL, Access
- znalosti v oblasti elektro merania - výhodou
- oprávnenie na zváranie a spájkovanie - výhodou
- oprávnenie na nakladanie s chladivami - výhodou
- údržba meracích zariadení
Kontaktný formulár
Mám záujem o Elektrotechnik meracích zariadení

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Fúska Adam
Telefon:
0917 965 342