30 rokov na slovenskom trhu

Nastavovač vstrekovacích lisov

Miesto práce:
Lužianky
Dátum nástupu:
ASAP (okamžite)
Platové ohodnotenie:
1200 - 1450€/mesiac v závislosti od skúseností
Základná mzda (v EUR brutto):
1 200,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Francúzska medzinárodná skupina, ktorá sa od roku 1992 špecializuje na vstrekovanie plastov a svoje výrobky dodáva na tri hlavné trhy – priemysel, zdravotníctvo a luxusné obaly.

Hľadáme pracovníkov na pozíciu: Nastavovač strojov

- obsluha a zoraďovanie vstrekovacích lisov, manipulátorov, robotov a iných zariadení pri výrobe plastových výrobkov podľa technologického postupu
- drvenie plastového odpadu (vtoky, nezhodné výrobky)
- zodpovednosť za spúšťanie a obsluhu sušiacich zariadení
- kontrola kvality vyrábaných výrobkov a skladaných výrobkov
Nástupný plat od 1200 Eur - 1450 Eur v závislosti od skúseností kandidáta (200 eur je variabilná zložka)
+ 8 eur/ 1 nočná zmena nad rámec zákonných príplatkov
+ príspevok na stravu v hodnote 5 eur (zamestnanec si prispieva 79 centov)

Príplatky noc, sviatok, sobota, nedeľa podľa zákona

Mzda na čas
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- znalosť technologických postupov a zoraďovačských
prác vo firme s výrobou plastov - prax 2 roky
- zodpovednosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
Kontaktný formulár
Mám záujem o Nastavovač vstrekovacích lisov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Bédiová Kristína
Telefon:
0915 715 121