30 rokov na slovenskom trhu

Práca na 1 zmenu. Výroba náradia na cvičenie. Doprava zabezpečená.

Miesto práce:
Malý Krtíš
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
Základ 3,94 €/hod + rôzne bonusy a príplatky aj nad rámec zákona
Základná mzda (v EUR brutto):
3,94 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Práca na 1 zmenu. Výroba náradia na cvičenie. Doprava zabezpečená:

Náplň práce:
- práca v 1-zmennej prevádzke (8-hod.pracovný čas):
- montáž komponentov (pracuje as s náradím),
- vizuálna kontrola.

Požiadavky zamestnania:
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci (spoľahlivá dochádzka),
- chuť učiť sa
- práca je vhodná pre mužov

Výhody:
- práca na 1 zmenu,
- zabezpečená doprava zo smerov Lučenec, Balážske Ďarmoty, Šahy, Dudince,
- možnosť nadčasov v sobotu (bonus až do výšky 110 €),
- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- odborné školenia, profesionálny rast.

- práca v 1-zmennej prevádzke 6:00-14:30,
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť,
- chuť učiť sa.
Mám záujem o Práca na 1 zmenu. Výroba náradia na cvičenie. Doprava zabezpečená.

Kontaktná osoba:
Belanová Beata
Telefon:
0914 330 531