30 rokov na slovenskom trhu

Operátor na 2 zmeny v Bolerázi

Miesto práce:
Boleráz
Dátum nástupu:
ihneď/dohodou
Platové ohodnotenie:
975 EUR brutto/mesiac, zaujímavý bonusový systém, príspevky za zmennosť a prácu v riziku cca 150 EUR mesačne
Základná mzda (v EUR brutto):
975,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Operátor čistenia maltodextrínu

Hľadáme operátor s technickým, chemickým alebo strojárskym zameraním do stabilnej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí.

Zodpovedá za reproces maltodextrínu podľa stanoveného množstva a pracovných inštrukcií.
- Zodpovedá za čistenie a dezinfekciu priestorov MDX podľa rozpisu a pracovných inštrukcií.
- V prípade potreby zastupuje operátora plnenia big bagov v rozsahu činností zodpovedajúcim tejto pracovnej pozícii.
- V prípade potreby zastupuje operátora baliacich liniek v rozsahu činností zodpovedajúcim tejto pracovnej pozícii.
- Prevádza predpísané vzorkovania, požadované údaje zaznamenáva do príslušných záznamových hárkov
- Zodpovedá za strojnotechnologické zariadenie v prevádzke
- Dbá o efektívne a hospodárne využívanie elektrickej energie, pary a pomocných chemikálií
Práca v prosperujúcej spoločnosti
Benefity v zmysle KZ
Možnosť osobného rastu
Medzinárodné prostredie
Jednorazový náborový bonus 1500€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vzdelanie v technickom, chemickom, strojárskom odbore
- technické myslenie
- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti alebo v podobnej potravinárskej výrobe
- chuť sa učiť a zlepšovať
- ochota pracovať v tíme
- zodpovednosť
- oprávnenie na VZV - výhodou
- vyhradené technické zariadenia - výhodou
- tlakové nádoby - výhodou
- ochota pracovať v rizikovom prostredí
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor na 2 zmeny v Bolerázi

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Franková Zuzana
Telefon:
0915 856 325